Let balonem

s5 logo

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 608 800 009+420 608 800 009

Let balonem

Chcete zažít něco nového? Podívat se na svět s nadhledem, prožít chvíle plné vzrušení nebo netradičně obdarovat Vaše blízké? Tak právě pro Vás je let horkovzdušným balonem to pravé! A pozor, nezáleží na tom, zda je Vám 10 let či 80, nebo jako našim nejstarším 97let, stačí mít jen chuť poznávat nepoznané!

Vyhlídkový let balonem je skvělým dárkem a zážitkem pro všechny, kdo milují pohled na zem z ptačí perspektivy a dokonce i pro ty, kteří mají z výšek respekt - horkovzdušný balón se jim rád postará o malý adrenalinový zážitek. Zavřete oči a vžijte se do situace, kdy se necháte bezstarostně unášet po obloze. Že je to krásná představa? Tak neváhejte a nasedněte s naším zkušeným pilotem do horkovzdušného balonu. Proletíte se nad překrásnou krajinou, která Vám z neobvyklého pohledu odhalí zákoutí, o kterých jste ani nesnili. Pokud rádi fotíte, máte možnost získat snímky, které Vám bude každý závidět.

Tak proč si něco tak krásného nedopřát právě teď?

img005 img020 img040

Proč let balonem právě s námi?

  • Certifikované, pravidelně udržované a kontrolované balony, pojištění všech pasažérů
  • Let balonem zajišťují profesionální posádky
  • Startujeme na Vámi zvoleném místě a po letu Vás dovezeme zpět.
  • Máme jedny z nejnižších cen na trhu, ověřte si to!
  • Naše nabídka letenek je nejširší na českém trhu.
  • Létáme po celý rok, nejen v určitém ročním období, ovšem vždy za pěkného počasí, abyste z letu balonem měli nezapomenutelný zážitek.
  • Počasí vždy konzultujeme s meteorologickou stanicí, aby byla zaručena nejvyšší možná bezpečnost letu.
  • Máme velmi přátelský přístup a s našimi zákazníky rádi spolupracujeme i nadále a rádi vyhovíme jakémukoliv přání, neboť vaše přání jsou naším rozkazem :-)

Jsme řádným provozovatelem vyhlídkových letů balónem. Nabízíme Vám množství nejrůznějších typů letů, které zvládneme zorganizovat po celé České republice (od hodinového letu pro jednoho či více osob, přes větší rodinné oslavy, zvláštní adrenalinové zážitky, až po větší reklamní akce a kotvené balóny). V oblasti balónového létání se naše posádka nepohybuje prvním rokem, tudíž jsme zkušení profesionálové, kteří se rádi postarají o vaši bezpečnost při tomto nezapomenutelném zážitku.

img048img050img060

Nabídka letenek

Vyberte si z naší široké nabídky vyhlídkových letů horkovzdušným balonem s akční cenou od 3.299,-Kč. Vybírat můžete od nejoblíbenějších letenek pro jednotlivce, lety s dávkou adrenalinu až po svatbu na palubě balónu. Překvapte své blízké, přátele nebo obchodní partnery a darujte jim letenku. Objednejte si let balonem ještě dnes.

Platná oprávnění

img001img024img004