Co s sebou: dobrou náladu, přátele a „přístroj“ pro pořízení unikátních fotografií

  1. Termín letu balonem si domluvíte na telefonním čísle  +420 608 800 009, resp. na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Doporučujeme provést rezervaci alespoň 3 týdny před Vámi plánovaným termínem z důvodu doplnění koše a obsazenosti termínů zejména v letních měsících.
  2. Kontaktujeme Vás v den letu a potvrzujeme let balonem, v případě ranních letů balonem voláme den předem.
  3. Vstup na palubu balonu je možný pouze s platnou letenkou. Platnost letenky je 2 roky od zakoupení, případné prodloužení dle domluvy není překážkou. Nutnost ozvat se během prvního roku od zakoupení, v opačném případě účtujeme poplatek 100,- Kč. V případě uplatnění letenky v posledních 3 měsících její platnosti, účtujeme doplatek 500,-Kč.
  4. Každý pasažér je po celou dobu letu balonem pojištěn.
  5. Doba letu balonem je přibližně 50 až 70 minut, pilot má právo předčasně let balonem ukončit v zájmu bezpečnosti letu balonem a pasažérů.
  6. Děti mladší 12 let včetně mohou letět pouze v doprovodu dospělé osoby. Děti ve věku 13 - 18 let musí mít písemný souhlas rodiče.
  7. Balon startuje minimálně se čtyřmi osobami na palubě, nejedná-li se o některý z nabídky soukromých/rodinných letů balonem.
  8. Klient může let balonem zrušit 72 hodin předem a domluvit si nový termín bez storno poplatků. Do 24 hodin před plánovaným letem balonem si účtujeme storno poplatek ve výši 500,- Kč. V době kratší než 24 hodin, lze místo sebe zajistit náhradu. Pokud se nepodaří zajistit náhradu a Vy se ke startu nedostavíte, je letenka považována za odletěnou.
  9. Pilot má právo vyloučit z letu balonem osoby pod vlivem alkoholu či drog, bez možnosti náhrady.
  10. Zakoupenou letenku není možné vrátit, ale je možné ji přenechat jiné osobě. Za zrušení je účtováno 25 % z ceny letenky.