Jistě jste vy nebo někdo z vašeho okolí letěli balonem. V dnešní době již tento zážitek není neobvyklý. Ale řekněte, kdo zažil vyhlídkový let vzducholodí?

Ano, vzducholodí měřící 41 metrů s průměrem 21 metrů, která oproti balonu může určovat směr vzdušné plavby a také stát ve vzduchu na místě. Třeba v nízké výšce nad historickým centrem Brna nebo obletět hrad Karlštejn. Buďte průkopníky tohoto jedinečného zážitku v České republice.

Komerční let vzducholodí je v Česku unikátní novinkou a nyní máte možnost zažít tento nepopsatelný zážitek z letu i vy. Zkušený pilot vás seznámí s jedinečnou technikou vzducholodi. Moderní vzducholoď má motor, proto není odkázána na rozmary větru, a je naplněna horkým vzduchem. Tato kombinace ji dělá nejbezpečnějším vzdušným plavidlem.

V otevřené kabině se můžete dívat na panaromata kolem sebe nebo pod sebe a můžete i nakouknout pilotovi přes ramena, abyste viděli, jak se vlastně vzducholoď řídí. Vychutnáte si úchvatné výhledy na město i přírodu a dostanete jedinečnou možnost zachytit fotoaparátem neopakovatelné momenty, kdy vzducholoď pluje opravdu nízko nebo stojí ve vzduchu na místě stejně jako helikoptéra.

Nejvhodnější doba pro let 41 metrů dlouhého vzdušného korábu bývá v prvních 2 ranních hodinách po východu slunce nebo v posledních 2 hodinách před západem slunce (v zimě i ve dne). Vyhlídkového letu vzducholodí se mohou zúčastnit maximálně 3 osoby a pilot. Všichni cestující během letu pohodlně sedí a jsou připoutáni bezpečnostními pásy.

Naše vzducholoď spadá svými rozměry do kategorie „Sportovní zeppelin“. Umí letět vzduchem s rychlostí 20 až 30 km/h. Rychlost i vhodná výška záleží především na povětrnostních podmínkách, ale rádi splníme splnitelná přání pasažérů.

Nečekejte, až bude dlouhý pořadník zájemců o tento jedinečný zážitek. Buďte mezi prvními lidmi v Česku, kteří se proletí vzducholodí!

 

A na co vše se můžete během letu vzducholodí těšit?

  • Letenka pro let vzducholodí nad historickým centrem Brna, okolo hradu Karlštejn nebo nad Tišnovem
  • Pojištění pasažéra po celý průběh letu vzducholodí
  • 100% záruka návratu na zem
  • Let vzducholodí o délce 25 - 30 min, dle povětrnostních podmínek a zajištění bezpečnosti
  • Křest vzduchoplavce s přípitkem
  • Drobné občerstvení po přistání vzducholodi
  • Netradiční zážitek
  • Při privátním letu pro tři osoby platí váhový limit 250 kg
objednat letenku

 

Něco Vám zde chybí? Zavolejte +420 608 800 009 nebo napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a let balonem upravíme dle Vašich představ.