Pořádáte velkou akci, ale skákací hrad není to pravé? Objednejte si kotvený let balonem na laně a zajistěte si úsměv na tváři všech zúčastněných.

Kotvený let je výbornou variantou pro oživení větších akcí o let balonem a je vhodný na svatby, firemní akce, tábory nebo akce pro děti a veřejnost. V nočních hodinách vypadá horkovzdušný balon jako lampión, který krásně osvětluje okolí.

Výhodou kotveného balonu je především variabilita, kde za poměrně nízké náklady můžete udělat opravdu dojem. Slibujeme, že účastníci Vámi pořádané akce na let balonem jen tak nezapomenou. Kotvený let balonem je obrovským zážitkem pro děti i dospělé. Samotného letu balonem se často někteří bojí, ale kotvený let balonem je takový mini let na zkoušku, kterému odolá málokdo.

Za hodinu můžeme v balonu svézt 40 až 90 osob - dle domluvy a velikosti objednaného balonu - a to až do výšky cca 30 - 40 m.

Kotvený let balonem je možné využít pro akci čítající 30 i 500 osob. Proto nás kontaktujte na telefoním čísle +420 608 800 009 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. konkrétní požadavky a nabídku kotveného letu balonem vám ušijeme na míru.

Skromně můžeme říct, že máme největší počet kotvených balonu z celé republiky

Doporučujeme pro

Časová náročnost

  • půl hodiny příprava
  • čas letu je závislý na podmínkách, vašem zájmu a počtu zájemců, standardně 1 – 5 hodin
  • 15 min sbalení, kterého se již nemusíte účastnit
objednat letenku

Podmínky pro uskutečnění kotveného letu balonem

  • příznivá meteorologická situace pro let balonem, vždy zhodnotí pilot dle místních podmínek (rychlost větru do 3 m/s, absence termického proudění, neohrožující bouřková činnost)
  • plocha o rozměrech alespoň 30 m x 30 m bez vysokých okolních překážek, resp. bez překážek uvnitř této plochy (strom, elektrické vedení apod.) – plochu lze vždy zkonzultovat s pilotem, zpravidla ji lze zkonzultovat na dálku
  • zajištění jednoho organizátora, který vypomůže letušce balonu nebo pomocníkům balonu s vytvářením skupinek cestujících. Tuto podmínku lze nahradit vhodným opáskováním prostoru, v němž balon bude létat
  • zajištění jednoho těžšího (alespoň 2 tuny) vozidla pro případné dodatečné ukotvení balonu

Něco Vám zde chybí? Zavolejte +420 608 800 009 nebo napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a let balonem upravíme dle Vašich představ.